Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historické fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přenesení komentářů

(Pavel Tomíška, 25. 12. 2014 19:29)

Jelikož jsem nucen stránky přepracovat ruším příspěvek Historické fotografie s doplňujícím textem.
Všechny komentáře přenáším sem.

Pavel Tomíška
5. 6. 2014 06:50

Fotky mi udělaly velkou radost a dík za pochvalu. Rád se s Tebou a s mamkou 5.7. uvidím.
A určitě mi tykej.
jaroslava bártová
1. 6. 2014 17:01

Dobrý den mám nějaké fotky když se ženil můj strejda Mirek Janouch a jsou na nich Láďa Hudec Pepík Charvát Pepík Brunclík Pepík Burian Pepík Doležal z Horušic. Když by jsi se zeptal mého bratrance Zděnka Janoucha ten by je měl mít možná taky. Ale já Ti je pošlu emailem. Jsem moc ráda že jsem si přečetla kroniku je to paráda moc děkuji. Ráda bych přišla na setkání i s mojí mamkou. Doufám že nevadí že Ti tykám. Snad se mi podaří fotky poslat. Držím palce ať se vše podaří. Jaroslava Bártová- Stránská Čáslavkozlova
31. 3. 2013 13:51

v sulovicich byly a porad jsou zly lidi.porad jsou zabedneny.je to banda blbcu a zabednencu.vubec se tam nezilo dobre nic se tam nezmenilo.hlavne ze mate kroniku.Luboš
21. 10. 2012 20:07

Moc pěkné,
a je to neuvěřitelné, ale hospodář na první fotce je tedy můj praděda. Moc zdravíme strejdu v Plzni a celou jeho rodinu., Fotky určitě ukážu jeho sestře Zdeně, která se do Sulovic vrátila. Často na něj vzpomínáme a doufáme, že se k němu ještě dostaneme.
Pavlíkovi, Horušice


Pavel Tomíška
26. 6. 2011 09:52

Děkuji za váš příspěvek. Velmi mě potěšil a překvapil. Mám určitou představu o okruhu lidí, kteří mé stránky navštěvují, vy jste ho rozšířila a já jsem rád, že o tom vím. Staré fotografie uvítám a postupně zveřejním. Tatínka ode mne pozdravujte. Uvažoval jsem, kdo by tu mohl být jeho žijící rodák vrstevník, zatím mne napadl pan Ladislav Dřevo, ještě se poptám. Věřím, že zůstanem v kontaktu.
P. Tomíška

Se zájmem jsem si prohlédla Vaše historické fo tografie, protože můj otec je sulovický rodák a na Sulovice velmi rád vzpomíná i když nyní žije již cca 50 let v Plzni.


novalad
25. 6. 2011 16:30

Neměla jsem bohužel zatím možnost ukázat mu vaše fotografie, protože doma nemá internet, ale hospodář na vašem obrázku mi připomíná mého dědu Václava Suka. Až tátovi fotografii ukážu, dám vám vědět a pošlu Vám možná další staré fotografie děti v Sulovické škole.Vámi vzpomínaný učitel a pozdější spisovatel Říha mého otce učil.